Sinop KOSGEB Girişimcilik Kursu Tarihleri 2018 Başvuruları

0

Sinop KOSGEB girişimcilik kursu tarihleri, başvuruları, KOSGEB Sinop İl Müdürlüğü iletişim bilgileri ve müdürü ile ilgili bilgilerin yer aldığı yazımızı inceleyerek, iş ve işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Sinop KOSGEB Girişimcilik Kursu 2018 Başvuru Tarihleri

Sinop’da yeni iş yeri açmak isteyen girişimci adayları, KOSGEB yeni girişimci desteğine başvuru yaparak KOSGEB’den hibe ve kredi talep edebilmektedir. Ancak, işletme açılmadan önce Sinop KOSGEB girişimcilik kursu ile ilgili eğitime katılmak zorunludur. Bu nedenle, Sinop’da işletme açacak olanlar için bu kursa katılım oldukça önemlidir.

Peki ama KOSGEB Sinop girişimcilik kursuna nasıl katılacağız?

Atılması gereken birkaç adım bulunmaktadır.

  1. Sinop girişimcilik kursu programlarını incelemelisiniz. Bu liste, sürekli güncellenmektedir. Sinop’da 15 gün içerisinde düzenlenecek eğitim programlarını göstermektedir.
  2. Bu listeden size uygun olan eğitim programının üzerine tıklayınız.
  3. Tıkladıktan sonra karşınıza bir pencere çıkacaktır. Bu pencerede ilgili kursa ait detaylı bilgileri görebileceksiniz.
  4. Kursu hangi kurum düzenliyorsa irtibat numaralarını kullanarak veya ilgili kuruma giderek başvurunuzu yapmalısınız.

Eğer ilgili kursun kontenjanı doluysa ya başvuru kabul edilmez ya da mülakat yapacaklarını ifade ederler. Kontenjan dolu ise başvuru kabul edemeyeceklerini ifade ederlerse, bir sonraki kurs için iletişim bilgilerinizi vermek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ya da diğer eğitim programları için başvuru yapmalısınız.

KOSGEB girişimcilik sertifikası nasıl alınır? isimli yazımızda daha detaylı bilgilere adım adım ulaşabilirsiniz.

KOSGEB Sinop kursları, 32 saat sürmektedir. Eğitimler, tamamen ücretsizdir. Bu kapsamda, kimseye ücret ödemeyiniz. Ücret talep edenleri hemen aşağıda iletişim bilgilerini paylaşacağımız KOSGEB Sinop İl Müdürlüğü’ne iletmelisiniz.

KOSGEB Sinop girişimcilik kursu için eğer mülakata girecekseniz, KOSGEB mülakat soruları, cevapları ve sonuçları 2018 isimli yazımızdan KOSGEB mülakat ile ilgili gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

KOSGEB Sinop İl Müdürlüğü iletişim bilgileri

Aşağıdaki birimler aracılığıyla KOSGEB faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz.

KOSGEB Sinop İl Müdürlüğü

Adres: Camikebir Mahallesi Sakarya Caddesi No: 59 K:2 SİNOP Eposta: sinop@kosgeb.gov.tr
Tel:368 261 57 67
Fax: 368 261 57 79

KOSGEB Sinop İl Müdürlüğü’ne ek olarak faaliyet gösteren Sinop Sinerji Odağı bulunmaktadır. Bu birim, sadece danışmanlık görevi yürütmektedir. İş ve işlemlerinizi KOSGEB Sinop İl Müdürlüğü ile yürütmelisiniz.

Sinop Sinerji Odağı

Adres: ATATÜRK CADDESİ ÖZAKMAN İŞHANI KAT: 4 SİNOP
Eposta: sinopsinod@kosgeb.gov.tr
Tel:0368 260 42 20
Fax: 0368 261 44 20
Sağlıcakla kalın.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..