Muş KOSGEB Girişimcilik Kursu Tarihleri ve Bilgileri 2018

0

Muş KOSGEB girişimcilik kursu tarihi nedir? KOSGEB Muş şubesi iletişim bilgileri nedir? KOSGEB muş adresi, telefon, fax bilgileri nedir? Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Muş KOSGEB Girişimcilik Kursu Tarihi Nedir?

Muş KOSGEB, Muş ili ve ilçelerinde faaliyet gösteren KOBİ’lere ve sıfırdan iş yeri açmak isteyenlere hizmet veren KOSGEB’in bir şubesidir. Muş ilimizde KOSGEB ile ilgili iş ve işlemlerin yürütülmesi için bu şube ile doğrudan iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Özellikle, sıfırdan iş yeri açmak isteyen ve hibe desteğinden faydalanmak isteyen girişimcilerimizin işletme açmadan önce Muş KOSGEB girişimcilik kursuna yani KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitime katılmaları gerekmektedir. Eğer 50.000 TL geri ödemesiz, 100.000 TL geri ödemeli KOSGEB iş yeri kurma desteğinden faydalanmak istiyorsanız, mutlaka iş yerini açmadan bu kursa katılmalısınız.

32 saat süren ve tamamen ücretsiz olan bu kursa nasıl katılacağım diyorsanız sırasıyla aşağıdaki adımları gerçekleştirmelisiniz.

  1. Öncelikle buradan Muş’da düzenlenecek olan eğitimlerin listesine ulaşmalısınız.
  2. Eğitim listesinde herhangi bir eğitim programı yok ise bu 15 gün içinde Muş ve ilçelerinde eğitimin olmayacağını göstermektedir. Bu durumda, çevre illerdeki eğitimlere de katılabilirsiniz.
  3. Aşağıda paylaşacağım KOSGEB Muş iletişim bilgileri aracılığıyla eğer kurs programı yoksa eğitimin ne zaman düzenlenebileceğini de öğrenebilirsiniz.

Kurslara devamlılık zorunluluğu bulunmaktadır. En fazla 6 saat devamsızlık yapma hakkınız vardır. Eğer 6 saatten fazla kursa katılmama durumunuz söz konusu olursa sertifika alamazsınız. Kursa katılanların özellikle bir başkası adına imza atmamasını da söylemem gerekiyor. Bu durum, denetimlerde ve belge kontrollerinde ortaya çıkmaktadır. Bu önemli ayrıntıyı dikkate almanızı öneririm.

KOSGEB Muş Şubesi İletişim Bilgileri Nedir?

Muş KOSGEB iletişim bilgileri Muş ve ilçelerinde yaşayan vatandaşlarımız için oldukça önemlidir. Muş ve ilçelerinde faaliyet gösteren KOBİ ve girişimcilerimiz bu iletişim bilgilerini kullanarak gerekli bilgileri alabilirler. Kurumu ziyaret etmeden önce mutlaka iletişime geçiniz.

KOSGEB Muş Adresi Nedir?

Saray Mah. Hürriyet Cad. No:312 P.K:49200 Merkez/MUŞ

KOSGEB Muş E-Posta Adresi Nedir?

KOSGEB Muş Tel No ve Fax No Nedir?

Tel No:0 436 212 94 14
Fax No: 0 436 212 09 57

Muş KOSGEB Müdürü Kimdir?

KOSGEB Muş müdürü Kenan MERGEN’dir.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..