Afyon KOSGEB Girişimcilik Kursları 2018 Başvuru Tarihleri

0

Afyon KOSGEB ile ilgili girişimcilik kursları 2018 tarihlerini, KOSGEB Afyon İl Müdürlüğü’nün iletişim bilgilerini, KOSGEB Afyon müdürünü vb. konuları yazımızda bulabilirsiniz.

Afyon KOSGEB Girişimcilik Kursları 2018 Başvuru Tarihleri Nedir?

Afyon’da işyeri açmayı düşünen vatandaşlarımız, ilk olarak KOSGEB Afyon kurslarına katılmalıdırlar. Afyon’da düzenlenecek olan eğitimlere katılmadan işletme açmamanız gerekir. Çünkü, KOSGEB girişimcilik belgesi aldıktan sonra kurulacak olan işletmeleri ancak destekler.

Unutmayın, KOSGEB girişimcilik aşamalarında herhangi bir hata yapmanız durumunda destekten faydalanamazsınız. KOSGEB, artık iş planlarını onayladıktan sonra işletmelerin açılmasını istiyor. KOSGEB girişimcilik aşamaları ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu adımları, sırasıyla yapmanız durumunda destekten faydalanabilirsiniz.

Afyon’da girişimcilik kursuna katılacak olan vatandaşlarımıza önerim şudur: Eğitimlere oldukça fazla talep olmaktadır. Bu nedenle, eğitim listesini zamanında takip etmelisiniz.

Peki ama Afyon’da düzenlenecek olan eğitim listesine nasıl ulaşabilirim? Oldukça basit. Aşağıda yer alan linke tıklayarak 15 gün içerisinde Afyon ve ilçelerinde düzenlenecek olan Afyon kurslarını görebilirsiniz.

Afyon KOSGEB girişimcilik kurslarını görmek için TIKLAYINIZ.

Bu link üzerinden karşınıza bir liste çıkacaktır. Bu listede yer alan eğitimlerin üzerine tıkladıktan sonra açılan pencerede kursların başlangıç ve bitiş tarihlerini, eğitimin hangi kurum tarafından düzenlendiğini, başvuruyu nereye yapacağınızı görebilirsiniz.

Kursa katılmadan önce ilgili kurum mülakat yapabilmektedir. KOSGEB mülakat soruları, cevapları ve sonuçları 2018 isimli yazımızdan KOSGEB mülakat ile ilgili gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Eğitimler, ücretsiz olup en az 32 saat sürmektedir. Sizden kurs ücreti isteyen hiç kimseye ücret ödemeyiniz. İsteyenleri doğrudan KOSGEB Afyon Müdürlüğüne şikayet edebilirsiniz. Devamsızlık yapmanız durumunda katılım belgesi almaya hak kazanamazsınız.

Eğer Afyon’da kendinize uygun bir tarihte herhangi bir girişimcilik kursu bulamadıysanız, çevre il ve ilçelerde düzenlenen kurslara da katılabilirsiniz.

İlgili içerik: Manavgat KOSGEB girişimcilik kursu

Girişimcilik kursları özellikle KOSGEB başvuru yaparken yazılan iş planları için yapılmaktadır. İş planı yazmayı, bu kurslarda mutlaka öğreniniz. Sonrasında KOSGEB’e başvuru yaparken ciddi anlamda sorun yaşayabilirsiniz.

KOSGEB girişimcilik sertifikası nasıl alınır? konusu ile ilgili yazmış olduğumuz makaleyi inceleyerek kursa katılmak ile ilgili tüm süreci inceleyebilirsiniz. Yine KOSGEB hibe kredi şartları isimli yazımızda alacağınız desteğin detaylarını anlatmaya çalıştık.

KOSGEB Afyon İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak Afyon ve ilçelerinde faaliyet gösteren KOBİ’ler KOSGEB ile olan iş ve işlemlerini yürütebilirler.

Adres: Marulcu Mahallesi Erdal Akar Sokak No: 20 Afyonkarahisar

Eposta: afyonkarahisar@kosgeb.gov.tr

Tel: 0272 223 45 12
Fax: 0272 223 45 16

KOSGEB Afyon Müdürü Kimdir?

KOSGEB Afyon İl Müdürlüğü görevini Seraceddin ÖZCAN yürütmektedir.
Sağlıcakla kalın.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..