KOSGEB Van Girişimcilik Kursu 2018 Bilgileri (GÜNCEL)

0

KOSGEB Van girişimcilik kursu 2018 başvuru tarihleri nedir? Nasıl başvurulur? KOSGEB Van Müdürlüğü iletişim bilgileri nedir? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

KOSGEB Van Girişimcilik Kursu 2018

KOSGEB Van girişimcilik kursu 2018 başvuru tarihleri, Van ve ilçelerinde yeni işletme açmayı düşünen girişimci adaylarının en çok merak ettiği konularının başında gelmektedir. Çünkü KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi almadan işletme açanlar ne yazık ki, girişimci desteğinden faydalanamamaktadır. Bu sebeple, Van ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarımız, işletme açmadan önce bu eğitime katılmaları gerekmektedir. KOSGEB Van girişimcilik kursu 2018 başvurunuzu her zaman yapabilirsiniz. Ancak başvuru yapabilmeniz için hali hazırda yayınlanmış bir eğitim programının da söz konusu olması gerekiyor.

KOSGEB Van girişimcilik kursu ilanları, eğitim başlamadan 15 gün öncesinde KOSGEB’in ana sayfasında yayınlanmaktadır. Bu duyuruların takibi oldukça önemlidir. Aksi takdirde kontenjanların dolması çok kısa sürdüğünden ilgili eğitimlere katılamazsınız.

Size bu eğitim duyurularının nasıl takip edilmesi gerektiğinden biraz bahsedeceğim. Aslında yapmanız gereken oldukça basit bir kaç işlem var.

  • Öncelikle buradan KOSGEB Van girişimcilik kursu başvuru tarihlerini, eğitim olup olmadığını her zaman takip edebilirsiniz. Bu sayfada eğer herhangi bir eğitim yayınlanmamış ise bu şu anlama gelmektedir: Van’da önümüzdeki 15 gün içinde herhangi bir KOSGEB Van girişimcilik kursu düzenlenmeyecek! Bu durumda KOSGEB Van Müdürlüğü ile iletişime geçerek, önümüzdeki günlerde eğitim olup olmayacağını da sorabilirsiniz.
  • Eğer Van’da herhangi bir eğitim kısa zamanda yapılmayacaksa diğer illerdeki kurslardan birisine de katılım sağlayabilirsiniz.
  • Eğer ilgili sayfada eğitim ilanı yer alıyorsa hemen eğitimi düzenleyen kuruluş ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. İsterseniz yüz yüze isterseniz telefon aracılığıyla görüşmenizi yapabilirsiniz. Eğer boş kontenjan var ise mutlaka kaydınızı yaptırın eğitime. Çok başvuru olması halinde eğitim için mülakat yapılabilir, bu mülakata mutlaka katılmalısınız.

İlgili içerik: Muş KOSGEB girişimcilik kursu başvuru tarihleri

KOSGEB Van Müdürlüğü – İletişim Bilgileri – Temsilcilikler

KOSGEB Van Müdürlüğü

Adres: Bahçıvan Mah. Sıhke Cad. 1702 Sk. No:93 Selçuk Ecza Deposu Üstü Kat:4 VAN Eposta: van@kosgeb.gov.tr
Tel:0432 223 23 45
Fax: 0432 223 30 00

Tatvan TSO – KOSGEB Temsilciliği

Adres: Cumhuriyet Cad. No: 110 Tatvan BİTLİS
Eposta: van@kosgeb.gov.tr
Tel:0434 827 67 18
Fax: 0434 827 12 66

Van TSO – KOSGEB Temsilciliği

Adres: İskele Cad. Van TSO Hizmet Binası No:51 VAN
Tel:0 432 210 0055
Fax: 0 432 216 44 88

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..