KOSGEB Yozgat Girişimcilik Kursu 2018 Tarihleri (GÜNCEL)

0

KOSGEB Yozgat iletişim bilgileri nedir? KOSGEB Yozgat girişimcilik kursu 2018 tarihleri nedir? Yozgat KOSGEB nerededir? Tüm soruların cevabı burada.

KOSGEB Yozgat İletişim Bilgileri

Yozgat’da faaliyet gösteren KOSGEB birimlerinin iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Bu bilgiler ışığında, KOSGEB ile ilgili tüm süreçlerinizi bu birimler aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Yozgat’da faaliyet gösterecek girişimci adayları ile faaliyet gösteren KOBİ’lerimiz, desteklerden yararlanmak adına bu birimlere gidebilir ve diledikleri soruları sorabilirler.

Yozgat KOSGEB Müdürlüğü
Aşağı Nohutlu Mahallesi Mevlana Caddesi No:13 Merkez
Eposta: yozgat@kosgeb.gov.tr
Tel:0354 212 11 11
Fax: 0354 212 11 15
Yozgat Sinot Sinerji odağı
Belediye Hal Cad. No:11 YOZGAT
Eposta: yozgatsinod@kosgeb.gov.tr
Tel:0354 217 91 04
Fax: 0354 217 91 04

KOSGEB Yozgat Girişimcilik Kursu 2018

Yozgat ilimizde KOSGEB hibe kredi ile yeni işletme açmak isteyenlerin en fazla sorduğu soruların başında girişimcilik kursu tarihleri nedir, nasıl başvuru yapabilirim soruları olmaktadır. Bu nedenle, Yozgat ilimizde yaşayan ve yeni işletme kurmak isteyen vatandaşlarımız için oldukça kapsamlı bir yazı yazmaya karar verdik. Şimdi dilerseniz, Yozgat’da nasıl girişimcilik kursuna katılabilirsiniz, bunu açıklayalım.

  1. Öncelikle bildiğiniz üzere yeni işletme açacaksanız ve KOSGEB desteği almak istiyorsanız, KOSGEB Yozgat Girişimcilik Kursuna katılmak zorundasınız. Bu eğitimi almadan asla işletme açmayın.
  2. Bu eğitimi almak için öncelikle buraya tıklayınız. Burada Yozgat’da düzenlenecek olan eğitimleri listesi yayınlanır. Eğer sayfa boş ise bu 15 gün içinde herhangi bir eğitim olmayacağı anlamına gelmektedir. Sayfada eğitim duyurusu var ise ilgili eğitimin üzerine tıklayınız. Eğitim ile ilgili detayları göreceksinizdir.
  3. Eğer eğitim tarihi ve yeri sizin için uygunsa ilgili kurumu arayınız, KOSGEB’i aramayınız. Kursa katılmak istediğinizi belirtiniz. Mutlaka ama mutlaka ad soyad ve telefon bilgilerinizi bırakınız. Çok fazla yoğunluk ve başvuru varsa mülakat yapacaklardır.
  4. Mülakat söz konusu olacaksa iş kuracağınızı, bu eğitimin sizin için çok önemli olduğunu belirtiniz.
  5. Mülakatı geçmeniz durumunda eğitim tarihi ve saatinde ilgili yerde bulununuz.
  6. Eğer Yozgat’da size uygun bir eğitim yoksa ve işiniz acele ise çevre illerdeki kurslardan birine de katılabilirsiniz.

İlgili içerik: Çorum KOSGEB girişimcilik kursu

Eğitimlerle ilgili önemli notlar

  1. Eğitimler kesinlikle ücretsizdir. Hiç bir yere ücret ödemeyiniz.
  2. Eğitimler, genellikle 32 saattir.
  3. Eğitimlerin % 80’ine katılmak zorundasınız. Aksi takdirde devamsızlıktan kalırsınız.
  4. Mutlaka eğitimlerde iş planı yazmayı öğreniniz. Bu konuda eğitmene sorular sorunuz.

Sağlıcakla kalın.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..