Eskişehir KOSGEB Girişimcilik Kursu 2018 – İletişim Bilgileri

0

Eskişehir KOSGEB girişimcilik kursu 2018, Eskişehir ilimizde KOSGEB Yeni Girişimci Desteği’nden faydalanmak isteyen girişimci adayları için oldukça kritik bir konudur. Çünkü bildiğiniz üzere, KOSGEB girişimcilik kursuna katılmadan bu destekten faydalanamıyorsunuz. Bu sebeple, Eskişehir’de bulunan yeni işletme kurmak isteyen girişimci adayları, Eskişehir KOSGEB girişimcilik kursu ile ilgili gelişmeleri merak etmektedir.

Biz de sizin bu merakınızı giderecek Eskişehir ili özelinde bir yazı hazırlamaya karar verdik. Şimdi dilerseniz, yazımızın detaylarına geçelim.

Eskişehir KOSGEB Girişimcilik Kursu 2018

Eskişehir’deki KOSGEB girişimcilik kursları; İŞ-KUR, belediyeler, KOSGEB Eskişehir İl Müdürlüğü ve diğer kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri tarafından yapılabilmektedir. Son yıllarda Eskişehir KOSGEB girişimcilik kurslarının İŞ-KUR tarafından yapıldığını söyleyebilirim. Peki ama nasıl başvuru yapabilirsiniz? Süreç gayet basit. Öncelikle gideceğiniz girişimcilik kursunu belirlemelisiniz.

Buradan Eskişehir’de gideceğiniz kursun hangi kurum tarafından, hangi tarihte yapıldığını öğrenebilirsiniz. Tüm yıl boyunca Eskişehir’de yapılacak olan KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimlerini bu adresten takip edebilirsiniz.

Gideceğiniz kursu belirledikten sonra hangi kurum tarafından eğitim düzenleniyorsa, o kurumla telefon üzerinden veya o kuruma giderek irtibata geçmeniz gerekmektedir. Eğer, KOSGEB tarafından eğitim yapılmıyorsa, KOSGEB’i aramanıza gerek yoktur. İrtibata geçtikten sonra kişisel bilgilerinizi ve telefon numaranızı kaydettirin. Eğer, eğitim öncesi mülakat yapılacaksa, sizle iletişime geçeceklerdir. Eğer çok fazla talep yok ise doğrudan eğitime çağrılabilirsiniz.

Eğer, Eskişehir’de herhangi bir eğitim yok ise, kısa vadede olup olmayacağını aşağıda paylaşacağım KOSGEB Eskişehir İl Müdürlüğü iletişim bilgileri üzerinden sorabilirsiniz.

Ayrıca, Eskişehir’e yakın illerde de düzenlenen girişimcilik kurslarına katılım sağlayabilirsiniz.

İlgili içerikler: Ankara KOSGEB girişimcilik kursu ve Afyon KOSGEB Girişimcilik Kursu

KOSGEB Eskişehir İl Müdürlüğü İletişim Bilgileri – Şube ve Adresler

KOSGEB Eskişehir İl Müdürlüğü

KOSGEB Eskişehir İl Müdürlüğü’nü arayarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru ve görüşünüzü bize de iletmeniz durumunda sorularınızı cevaplayabiliriz.

  • Adres: Kurtuluş Mahallesi Sobacılar Sokak No:74 Odunpazarı/Eskişehir
  • Tel: 0222 236 06 63
  • Fax: 0222 236 17 92

Eskişehir SO – KOSGEB Temsilciliği

Eskişehir Sanayi Odası’nda KOSGEB temsilciği de bulunmaktadır. Bu temsilciliği arayarak farklı konularda bilgi alabilirsiniz.

  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi 26110 Eskişehir
  • Eposta: eskisehir@kosgeb.gov.tr 
  • Tel: 0222 236 03 60
  • Fax: 0222 236 00 41

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..