Manavgat KOSGEB Girişimcilik Kursu 2018 – İletişim Bilgileri

0

Manavgat’da ikamet eden vatandaşlarımız, KOSGEB ile ilgili iş ve işlemlerini nasıl yürütmelidir? Manavgat’da KOSGEB girişimcilik eğitimleri düzenleniyor mu?

Tüm bu soruların cevaplarını ve Manavgat KOSGEB ile tüm bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Manavgat KOSGEB iletişim bilgileri

İlk olarak, Manavgat’da faaliyet gösterecek girişimciler ve faaliyet gösteren KOBİ’ler, hangi KOSGEB birimi ile iletişime geçmelidir, öncelikle bu konuyla ilgili bilgilendirme yapmak istiyorum.

KOSGEB ile ilgili bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki Manavgat KOSGEB temsilciliğine gidebilirsiniz. Ancak, KOSGEB Manavgat temsilciğinde resmi işlemlerinizi yürütemezsiniz.

Adres: Aydınevler Mah. 5578 Sok. No:1 (P.K. 302) Manavgat / Antalya

Eposta: manavgatsinod@kosgeb.gov.tr
Tel:0242 742 83 80
Fax: 0242 742 83 81

Manavgat’da olan vatandaşlarımız, KOSGEB ile ilgili resmi iş ve işlemlerini ise aşağıda iletişim bilgileri verilen KOSGEB müdürlüğü ile yürütmelidir. Bu birim Merkezdedir. Başvuru, belge teslimi vb. işlemler kesinlikle aşağıdaki birimle yürütülmelidir.

Destek süreciniz ile ilgili resmi prosedürleri aşağıdaki birimle yürütmelisiniz.

Adres: YENİGÜN MAHALLESİ MEVLANA KAVŞAĞI KIZILIRMAK CADDESİ NO:6 Merkez/ ANTALYA
Eposta: antalya@kosgeb.gov.tr
Tel:0 242 311 60 37
Fax: 0242 311 60 98

Manavgat KOSGEB girişimcilik kursu 2018 başvuru ve tarihleri

Manavgat KOSGEB’de düzenlenecek eğitimler yayınlanmaktadır. Bu eğitimler, 15 gün içerisinde düzenlenecek eğitimlerdir. Ancak, bu liste içerisindeki tüm eğitimler, Manavgat’da düzenlenmemektedir. Antalya’nın diğer ilçelerinde de düzenlenecek eğitimler, burada yayınlanmaktadır. Bu nedenle, bu listede hangi eğitimler Manavgat’da düzenlenecek, bunun tespitini size anlatacağım.

Öncelikle, liste açılır.

Sonrasında açılan listede eğitimlerin detayları, teker teker incelenir.

Açılan pencerelerde bakacağınız kısmı aşağıdaki görselde işaretledim. Eğitim Manavgat ilçesinde mi düzenleniyor, yoksa başka bir ilçede mi düzenleniyor buna bakmalısınız. Eğer, eğitim Manavgat’da düzenlenecek ise eğitim ile ilgili diğer detaylara bakabilirsiniz.

Eğer, yaptığınız incelemeler sonucu, hiçbir eğitim Manavgat’da düzenlenmeyecek ise KOSGEB Manavgat TTO temsilciliğini arayarak Manavgat’da eğitim olup olmayacağını sorabilirsiniz. Daha sonra merkezi arayarak yine bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Eğer, işletmenizi kısa süre sonra açacaksanız ve hemen eğitime katılmak istiyorsanız, çevre ilçelerde veya merkezde düzenlecek eğitimlere başvuru yaparak girişimcilik kursuna katılım sağlayabilirsiniz.

İlgili içerik: KOSGEB Bursa Girişimcilik Kursu

Son olarak, KOSGEB girişimcilik sertifikası nasıl alınır? isimli yazımızı da okuyarak kursa katılım sürecini tüm detayları ile de öğrenebilirsiniz.

Sağlıcakla kalın.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..