Kastamonu KOSGEB Girişimcilik Kursu 2018 Başvuru Tarihleri

0

Kastamonu KOSGEB Müdürlüğü ile ilgili iletişim bilgilerinin yer aldığı yazımızda Kastamonu’da düzenlenecek olan girişimcilik kursu tarihlerine de ulaşabilirsiniz.

Kastamonu KOSGEB Müdürlüğü İletişim Bilgileri Nedir?

Kastamonu’da KOSGEB destekleri 2018 ile ilgili yürütülecek olan işlemleri aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak KOSGEB Kastamonu Müdürlüğü uzmanları ile yürütebilirsiniz. Kastamonu’da bir müdürlük, bir de sinerji odağı vardır. Temel iş ve işlemlerinizi müdürlük ile yürütmelisiniz.

Müdürlük Bilgileri

Adres: Hepkebirler Mah. Adalet cad. No: 2 PK:37100

Eposta: kastamonu@kosgeb.gov.tr
Tel:0366 212 70 23
Fax: 0366 212 70 30

Kastamonu Ticaret Sanayi Odası Sinerji Odağı Bilgileri

HEPKEBİRLER MAH. TİCARET VE SAN. ODASI PASAJI NO:16 KASTAMONU

Eposta: kastamonu.sinod@kosgeb.gov.tr
Tel:0366 214 46 07
Fax: 0366 214 94 67

Kastamonu KOSGEB Müdürü Kimdir?

KOSGEB Kastamonu’da Nevzat Erol görev yapmaktadır. İl müdürleri sürekli değişebilmektedir.

Kastamonu Girişimcilik Kursu 2018 Başvuru Tarihleri

Kastamonu’da düzenlenecek olan girişimcilik kursları, 15 gün öncesinden ilan edilmektedir. Kastamonu’da kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bu kursa katılmaları şarttır. Bu nedenle, eğer destekten faydalanmak istiyorsanız, mutlaka işletmenizi kurmadan önce bu kursa katılmanız gerekmektedir.

Kastamonu’da kursa nasıl katılabilirim diyorsanız, öncelikle ilan edilen listede yer alan kurslar, hangi kurum tarafından düzenleniyorsa, o kurumla irtibata geçmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan görüntüde, kursun İŞKUR tarafından düzenleneceğini görmektesiniz. Kursla ilgili tarih, adres, eğitmen, kaç kişi katılacağı ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken yukarıda paylaştığım linke tıklayarak ilgili eğitimin üzerine tıklamaktır. Açıklama kısmında yer alan irtibat numaraları üzerinden iletişime geçerek kursla ilgili detaylı bilgileri alabilir, kursa kayıt yaptırabilirsiniz.

Kastamonu’da kurslar en az 32 saat sürmektedir. Kursta işletme yönetimi ile ilgili temel bilgiler verilmektedir. Kurslar, kesinlikle ücretsizdir. Bu konuda sizden ücret talep edenleri mutlaka KOSGEB Kastamonu’ya bildirmelisiniz. Katılımcılardan ücret talep etmek kesinlikle yasaktır.

Kastamonu’da kurslara talep oldukça fazla olmaktadır. Bu nedenle, kursa katılmak güçleşmektedir. Size tavsiyem, eğitim ilanı başlamadan İŞKUR’a başvurmaktır. Sizden işsizlik kaydı isteyebilirler. Eğer sigortalı olarak çalışmıyorsanız, öncelikle işsizlik kaydınızı yapmalısınız. İŞKUR haricinde, başka kurumlar da girişimcilik kursu düzenleyebilmektedir. Bu kurumlara da eğitim ilanı verilmese bile kayıt yaptırmanızı, talebinizi iletiniz.

Eğitimlerin düzenlenmesi için önce talep alındığı için genellikle kursların kontenjanları hemen dolmaktadır.

Bize soru ve görüşlerinizi her zaman iletebilirsiniz.

İlgili içerik: Giresun KOSGEB girişimcilik kursu

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..