KOSGEB Elazığ Girişimcilik Kursu 2018 Bilgileri (DETAYLI)

0

KOSGEB Elazığ telefon, iletişim ve adresi nedir? Elazığ KOSGEB girişimcilik kursu 2018 ne zaman? İl müdürü kim? Elazığ destekleri nelerdir? Hepsi haberimizde.

KOSGEB Elazığ Telefon, Adres, İletişim Bilgileri Nedir?

KOSGEB, Elazığ’da da teşkilatlanmıştır. Elazığ ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarımız KOSGEB ile ilgili iş ve işlemlerini Elazığ KOSGEB aracılığıyla yürütebilmektedir. KOSGEB Elazığ, güçlü uzman ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Peki ama KOSGEB Elazığ’da nerededir? İletişim bilgileri nedir? Dilerseniz, bu soruların cevaplarına geçelim.

Elazığ KOSGEB Telefonu ve Fax Numarası Nedir?

Tel:0424 238 11 43

Fax: 0424 238 12 55

Elazığ KOSGEB Adresi Nedir?

Cumhuriyet Mahallesi Malatya Caddesi No: 24/B Merkez – ELAZIĞ

Elazığ KOSGEB E-Posta Adresi Nedir?

elazig@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Elazığ İl Müdürü Kimdir?

Elazığ’da KOSGEB müdürlüğünü yürüten kişi Şaban YAŞA’dır. Ancak, kısa aralıklarla KOSGEB müdürlerinin değiştiğini de ifade etmekte yarar var.

Elazığ KOSGEB Girişimcilik Kursu 2018 Ne Zaman?

Belirli tarihlerde Elazığ’da girişimcilik kursları düzenlenmektedir. Bu kursa katılmadan asla ama asla işletme açmayınız. Bu uyarı oldukça dikkate değer. Eğer bu kursa katılmadan resmi olarak işletmenizi açarsanız 50 Bin TL KOSGEB hibeden faydalanamazsınız. Bu nedenle, işletme açmadan önce kursa kayıt yaptırıp kursa katılmalısınız.

Elazığ’da düzenlenecek olan girişimcilik kurslarına buradan ulaşabilirsiniz. İlgili eğitimin üzerine tıkladıktan sonra tüm bilgilerin yer aldığı görüntü karşınıza çıkacaktır.

Bu ekranda göreceğiniz eğitimi hangi kurumun düzenlediğini göreceksiniz. Bu nedenle, iletişime geçeceğiniz kurum bilgisini bu ekranda göreceksiniz. Diğer eğitim programlarını farklı kurumlar düzenleyebilir. Bu nedenle dikkat edeceğiniz başlık ”İş birliği yapılacak kurum” ibaresinin karşısında yazan kurum olacaktır. Size uygun eğitimi belirleyerek kaydınızı yaptırmayı unutmayınız.

Eğer Elazığ da değil de, farklı bir ilde KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi almak istiyorsanız, bu da mümkündür.

Elazığ’da KOSGEB Girişimcilik Kursları ile İlgili Uyarılar Nelerdir?

KOSGEB tarafından düzenlenen veya onaylanan eğitimlere katılırken dikkate almanızı istediğimiz uyarılar şu şekildedir:

  • Eğitimler ücretsizdir. Kimseye eğitime katılma ücreti vermeyiniz. Bu durum, eğitimi dahi iptal ettiren bir gerekçedir. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumda, konuyu yukarıda paylaştığım iletişim bilgileri aracılığıyla KOSGEB Elazığ İl Müdürlüğü’ne bildiriniz.
  • Eğitimler, 32 saat sürmektedir.
  • Eğitimlere katılmaya özen gösteriniz. 6 saatten fazla devamsızlık sonucu katılım belgesi alamazsınız.
  • Eğitimde dikkatli olun ve bol bol soru sorun. Mutlaka eğitimde iş planı nasıl hazırlanır, öğrenin.

Elazığ KOSGEB Destekleri Nelerdir?

Elazığ’da da diğer illerde olduğu gibi standart KOSGEB destekleri geçerlidir. Elazığ’da geçerli olan bütün desteklere şartları sağlamanız halinde başvuru yapabilirsiniz.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..