KOSGEB Oto Yıkama İş Planı Örneği 2018 (ESKİ FORMAT DEĞİL)

0

KOSGEB oto yıkama iş planı örneği 2018 burada. Tüm sitelerde olan eski, güncel olmayan, yanlış bilgiler ile dolu iş planlarından farkımız özgün olmamızdır. Sizde oto yıkama iş planını indirerek kendi durumunuza uyarlayabilirsiniz. kosgebdestekler.com ekibi her zaman yanınızdadır.

KOSGEB oto yıkama iş planı nedir?

Bu iş planı, size KOSGEB oto yıkama desteği sağlayacak bir başvuru formudur. Bu başvuru formunu, girişimcilik sertifikası aldıktan sonra işletme kurup doldurmanız gerekmektedir. Sertifikanız yok ise KOSGEB girişimcilik sertifikası nasıl alınır? isimli yazımızı inceleyebilirsiniz. İş planından önce toplam 50 Bin TL olan KOSGEB oto yıkama desteği ile ilgili detaylarını incelemenizi tavsiye ederim.

Oto yıkama desteği için çok önemli olan bu iş planı formu, oldukça dikkatli doldurulmalıdır. Sizinle paylaşacağımız oto yıkama iş planı örneğini kullanarak, doğru bir şekilde iş planınızı oluşturmalısınız. İş planınızı aşağıdaki uyarıları da dikkate alarak doldurabilirsiniz.

KOSGEB oto yıkama iş planı örneği 2018

  • İş planı örneğimizi kesinlikle kopyalamayınız. Unutmayın sizin gibi bu dosyayı indiren binlerce başvuru sahibi olabilir. Kopyala-yapıştır yöntemi, başvurunuzun reddine sebebiyet verebilir.
  • İş planı örneğimizde yer alan rakamlar, şehir ismi, tutarlar ve daha bir çok husus size uygun olmayacaktır. Bu nedenle, mutlaka ilgili yerleri değiştiriniz.
  • Word formatında yazılan iş planları geçersizdir. İş planları KOSGEB e-KOBİ üzerinden doldurulmalıdır. Bu da işletmenizi kurup KOSGEB veri tabanına kayıt işlemini tamamladıktan sonra mümkün hale gelebilmektedir.
  • İş planınızla ilgili tüm bölümleri doldurduktan sonra KOSGEB uzmanınıza danıştıktan sonra onay veriniz. Sonra çıktısını alarak müdürlüğünüze teslim ediniz.
  • Size uygun olmayan iş planı, red sebebidir. Kendi durumunuza mutlaka uyarlayınız.
  • Oto yıkama iş planı yazmak çok kolay olmasa da rakiplerinizi, sektörünüzü, yapacağınız gider kalemlerini biliyorsanız, çok fazla zorlanmazsınız.
  • Doğru bir Türkçe ile yazmaya özen gösteriniz. Ne olduğu belli olmayan ifadelerden kaçınınız. Unutmayın, profesyonel değilsiniz. Basit, sade ve anlaşılır ifadeler kullanmaya özen gösteriniz.
  • İş planında tahmin yürüteceğiniz bazı hususlar olacaktır. Tahmin yürütürken çok fazla uçmayın. Kendi gerçeklerinize uygun tahminlerde bulunun.

Buradan paylaştığımız KOSGEB oto yıkama iş planı, 2018 yılı formatına uygun olmasa da bu formatı, yeni KOSGEB başvuru formu 2018’e uyarlayabilirsiniz. 2018 yılı formatına uygun yeni KOSGEB oto yıkama iş planları, en kısa sürede sitemizde paylaşılacaktır.

KOSGEB oto yıkama iş planı ile ilgili tüm soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak uzman ekibimiz, sorularınızı cevaplayacaktır.

Sağlıcakla kalın.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..