KOSGEB İş Planı Örneği 2018 Formu Burada (KESİNLİKLE GÜNCEL)

0

KOSGEB iş planı örneği formu, KOSGEB hibe desteğinden faydalanmak isteyen ve KOSGEB girişimcilik sertifikasına sahip olan girişimciler tarafından taslak çalışma yapabilmek adına oldukça fazla talep gören bir dosyadır. Çünkü, girişimcilik sertifikasına sahip olan girişimciler, bu boş iş planı üzerinden iş planlarını taslak olarak çalışmakta ve sisteme iş planlarını yüklemektedir.

KOSGEB İş Planı Örneği Formu Nedir?

Bu iş planı, KOSGEB e-KOBİ sisteminde yer alan iş planı formatının word halidir. Kural olarak, iş planı KOSGEB sistemi üzerinden yazılmaktadır. Ancak, sistem üzerinde yazmadan önce girişimci adayları çalışmalarını boş taslak üzerinden hazırlamak istemektedir. Böylelikle, sistem üzerinden iş planı doldurulurken daha rahat etmektedir.

KOSGEB İş Planının Örneği 2018 Güncel Hali

İnternet sayfalarında bu iş planının boş halini aramışsınızdır. Ancak, yapmış olduğumuz incelemeler, bütün internet sayfalarında yer alan dosyaların hatalı, eski, güncel olmadığını bize göstermiştir. Ne yazık ki, internet sayfaları gereken özeni göstermemekte ve girişimcileri yanıltmaktadır. Bu nedenle, biz de boş iş planı 2018 word dosyasını sizinle paylaşma kararı aldık. Bu sayede, hem güncel, doğru boş iş planına ulaşmış olacak hem de yanlış bir formatta iş planınızı hazırlamamış olacaksınız.

KOSGEB iş Planı Örneği 2018 Formu Word Dosyası

KOSGEB iş planı örneği 2018 formu, güncel word dosyasını KOSGEB başvuru formu  olarak indirebilirsiniz. Bu dosyanın word hali, KOSGEB’in ana sayfasında dahi yoktur. Umarım, internet sayfalarında 10 yıl önce geçerli olan iş planı taslaklarının yerini güncel iş planı formatı olan bu dosya alır.

Bu boş taslak üzerinde dilediğinizce çalışma yapabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz içerikleri, KOSGEB e-KOBİ üzerinden sisteme rahatlıkla copy-paste yoluyla yükleyebilirsiniz.

KOSGEB İş Planı PDF Hali Nedir?

KOSGEB sayfasında iş planı örneğinin PDF halini yayınlamıştır. Ancak bu PDF formatı, ne yazık ki taslak bir çalışma yapmaya elverişli değildir. Çünkü PDF dosyası üzerinden yazı yazılamamaktadır. Bu nedenle, en elverişli durum word formatıdır. KOSGEB iş planı PDF halini indirebilirsiniz.

Çok yakında en doğru, size örnek oluşturabilecek bütün sektörlere ait iş planlarını burada yayınlayacağız. Böylece, hem danışman firmalara para ödememiş olacaksınız, hem de iş planlarınızı kendiniz tasarlayacaksınız. Bu durum hem ekonomik hem de işletmeniz açısından size avantaj sağlayacaktır.

Sağlıcakla kalın.

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..