KOSGEB İkitelli Girişimcilik Kursu 2018-2019 Başvuru Dönemi

0

KOSGEB ikitelli ile ilgili adres, telefon, çalışma saati, girişimcilik kursları 2018-2019 bilgilerinin yer aldığı yazımızı okuyabilirsiniz.

KOSGEB İkitelli Müdürlüğü Adresi ve Telefon Bilgileri Nedir?

KOSGEB İkitelli Müdürlüğü, KOSGEB’in en fazla KOBİ’ye ve girişimciye hizmet eden müdürlüklerinden bir tanesidir. Bu nedenle, KOSGEB desteklerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımız, KOSGEB ikitelli adres, telefon bilgilerini de merak etmektedir. Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak KOSGEB ile olan iş ve işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Eğer işletmeniz KOSGEB veri tabanına kayıtlı ise işletmenize atanan KOBİ uzmanı veya KOBİ uzman yardımcısı ile telefonda görüşerek randevu talep edebilirsiniz. Randevu talep etmeden İkitelli KOSGEB müdürlüğü’ne gitmeniz durumunda görüşme yapamadan geri dönebilirsiniz.

İkitelli KOSGEB Nerede?

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ESKOOP Sanayi Sitesi P.K.:34306 İkitelli/İSTANBUL

Eposta: istanbulikitelli@kosgeb.gov.tr 
İkitelli Telefon: 0212 473 37 00
Fax: 0212 473 37 73

İkitelli KOSGEB Çalışma Saatleri

Aşağıdaki çalışma saatleri dönem dönem yer değiştirmektedir.

08.00 – 17.00 (Dikkat 12.00-13.00 arası öğle yemeği vaktidir.)

08.30 – 17.30 (Dikkat 12.30-13.30 arası öğle yemeği vaktidir.)

KOSGEB İkitelli Girişimcilik Kursu 2018-2019 Tarihleri Nedir?

2018 yılında da KOSGEB kursları devam etmektedir. KOSGEB hibe krediden faydalanmak isteyen kişilerin işletme açmadan önce mutlaka alması gereken bu eğitimleri, sadece İkitelli KOSGEB Müdürlüğü’nden almanız şart değildir. Hatta bazı durumlarda müdürlük, hiç eğitim dahi düzenlememekte ve bu eğitimleri diğer kurumlar aracılığıyla girişimci adaylarına sunmaktadır. KOSGEB tarafından da onaylanan bu eğitimlere katılarak girişimci desteğinden faydalanabilir ve 50.000 TL geri ödemesiz, 100.000 TL geri ödemeli destekten faydalanma şansı yakalayabilirsiniz.

Ancak bu eğitimlerle ilgili hatırlatılması gereken çok önemli kıstaslar vardır.

  1. Eğitimler tamamen ücretsizdir. Sizden eğitimler için ücret talep edenleri mutlaka ama mutlaka yukarıda paylaştığım telefon numaraları üzerinden şikayet ediniz.
  2. Eğitimler, genellikle 32 saat sürmektedir.
  3. Eğitimlere katılım zorunludur. 32 saatlik bir eğitim için en fazla 6 saat devamsızlık yapabilirsiniz. (%80 katılım zorunlu.)
  4. Eğitimde iş fikri değerlendirilmesi nasıl yapılır, bunu öğrenin. Çünkü eğitimi tamamladıktan sonra KOSGEB’e başvuru yapmak için taslak form olarak burada paylaştığım dokümanı doldurmanız gerekecektir. Bu form nasıl doldurulur, eğitimde öğrenin.

KOSGEB ikitelli müdürlüğü tarafından verilen veya koordine edilen eğitimlere katılmak istiyorsanız yapmanız gerekenler sırasıyla şunlardır:

  1. Buradan size uygun eğitimi belirleyin.
  2. İlgili eğitimin üzerine tıklayarak verilen telefon numarasını arayın ve kaydınızı bırakın.
  3. Eğer herhangi bir başvuru formu doldurmanız isteniyorsa ilgili kuruma gidin.
  4. Formu doğru bir şekilde doldurun.

Eğitimler için mülakatlar yapılabilir, buna da hazırlıklı olmak gerekiyor. Eğer İstanbul’da bütün kontenjanlar dolu ve eğitimlere katılamıyorsanız, diğer illerdeki eğitimlere de başvuru yapabileceğinizi bilmelisiniz.

İlgili içerik: KOSGEB Bursa Girişimcilik Eğitimi

Soru Sor veya Yorumunu Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacaktır..