İletişim

Kosgebdestekler.com, alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmaktadır. KOSGEB eski uzmanları tarafından hazırlanan makalelerimiz, alanı en özgün bilgileri sizlere sunmaktadır.

KOSGEB uzmanlarımız ile iletişime geçmek ister iseniz uzman (@) kosgebdestekler.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sizlere bir çok konuyu daha önce görülmemiş şekilde ayrıntılı bir biçimde aktarmak istiyoruz. Pek çok KOSGEB desteği mevcut ve bu destekleri gerçek anlamda uzmanlık diliyle anlatabilen bir siteye rastlayamadık. Bu yüzden bu siteyi açmaya karar verdik. Sizlere yardım edebilirsek ne mutlu bizlere.

Umuyoruz, pek çok KOSGEB desteğine ilişkin önemli bilgileri sitemiz aracılığıyla öğrenebileceksiniz. Sunmayı atladığımız veya gözden kaçırdığımız bir içerik olursa, bizlere ulaşıp, ilgili içerik konusunda bizi uyarabilirsiniz. Bunun dışında her türlü talep, öneri, görüş ve fikirilerinize açığız.

Bize ulaşıp fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Tabii ki yorum aracılığıyla da bizlere sorularınızı sorabilirsiniz. Olağanca gücümüzle sizlere yardımcı olmaya çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.